Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ten artykuł napisał kolejny służący władz miasta i państwa. Nierzetelne i napisane pod dyktando propagandy. Autor powinien się zastanowić nad tym jak bardzo jest sprzedajmy i fałszywy. Można go porównać do zwykłej prostytutki, która za pieniądze robi to co klient żąda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po otrzymaniu informacji i zarazem odpowiedzi od Pana Pawła Buczkowskiego, iż to nie on jest autorem tego materiału niniejszym pozwalam sobie przeprosić Pana Buczkowskiego za posądzenie go o opublikowanie i napisanie tej informacji. Natomiast nadal nie zmienia to faktu, że ostatnimi czasy D.W. zszedł na psy, a poziom dziennikarstwa jest żenujący. Znikające wpisy na Forum, brak obiektywizmu to wszystko wskazuje na upadek moralny i sprawia, że gazeta zamiast pozyskiwać czytelników, jakoś działa w przeciwnym kierunku i na siłę pragnie przypodobać się władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porażka te wpisy, ci ludzie nawet niszczą autorytet Papieża, nazywacie się patriotami, a jesteście zwykłymi pomagierami putina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tekst nierzetelny, niedokładny, czy w ogole osoba pisząca to była tam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda mośków i nic.więcej. Gnijkom się w d...,ch poprzewracało. O patriotyźmie nie wiedzą nic. Jaka ogolić i do przedszkola wygonić. Za pikietę i obstawę powinni zapłacić z własnych kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten tekst o starszej pani na przystanku od strony dziennikarskiej - żenujący. A jak idzie manifestacja związków zadowych czy górników i rzucają petardy to jest badziej pokojowo? Ciekawe, co by mówila jakby tabuny młodych arabów (tzw 'uchodźcy') myszkowały po jej osiedlu, skoro taka strachliwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie noszę szalika, nie wyzywam, nie przesiaduję na trybunach a równiez jestem przeciwny takiej formie pomocy imigrantom. Takich ludzi jest więcej, ale nikt nie chce tego słuchać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muzułmaninie mogą robić co chcą i jest to normalne .Przyjeżdżając do innego kraju narzucają swoja terrorystyczną religie , swoje obyczaje , demolują i atakują policje , służbę zdrowia jak i normalnych ludzi . Zwiększa się od razu ilość gwałtów , tłumacza to tak że mogą tak robić bo religia im na to pozwala , kradną i tez im wolno.To że na swoich muzułmańskich wiecach w zachodniej europie mogą nawoływać do zamachów i opluwać każdego , to im wolno ale mówić prawdę w naszym kraju już nie i wmawia się teraz ze jesteśmy rasistami . Osoby zamieszczające dowody i linki niby to o uchodźcach którzy uchodzcami nie są tylko osobami jadącymi po zasiłek , to ich wpisy są kasowane .gdzie tu rzetelność , uczciwość i prawda. Jak większość osób już wie zachód steruje nie tylko polską prasą i telewizją prasa ale i urzędnikami również.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten dziennikarz co to wypocił to wstydzi się podpisać własnym nazwiskiem? Powinien przeprosić czytelników za taki brak szacunku dla ludzi. Widać że nienawidzi ludzi o których pisze. Kurier i Panorama Lubelska inaczej przedstawiały tę demonstrację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za wnikliwa analiza "autora"... ten kto był na zgromadzeniu z tekstu może się jedynie uśmiać, szkoda czasu na recenzję takich paszkwili. Jak było naprawdę: atmosfera pokojowa, dosadne teksty adekwatne do poważnej sytuacji jaka zaistniała w europie. PS Pani z przystanku nie słyszałem, za to na chwilę oddano mikrofon staruszce która zapraszała na mszę i obejrzenie obrazu poświęconego zwycięstwu pod Wiedniem...:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile zapłacili dziennikarzowi żeby w taki sposób to opisał?? Ja tam byłam i całkiem inaczej to wyglądało ! Koło mnie stała właśnie starsza Pani która razem z nami protestowała!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennikarzyno aleś się popisał................................ żenua
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=2zk-pgnTlXI godne uwagi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd dla Lubelszczyzny to powinno byc karane jak antesemityzn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PW to znak Polski Walczącej a nie Powstania. Proszę się douczyć. I nie wciskać tekstów o kibolach, bo tam gdzie ja stałem, nie widziałem ani jednego szalika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Społeczeństwo NIE ZGADZA SIĘ NA ISLAMSKICH TERRORYSTÓW, a władza SIŁĄ WBREW WOLI POLAKÓW zgadza się na ich przyjęcie. Mam nadzieję, że doczekam czasów, kiedy Kopacz i jej podobni staną przed plutonem egzekucyjnym. A epitety o ksenofobii czy "mowie nienawiści" to sobie wsadźcie w de. Jak przyjdzie islam to obetnie wam głowę TYLKO ZA TO, ŻE JESTEŚCIE "NIEWIERNYMI" i nie będzie patrzył czy popieracie PO, SLD czy Korwina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzajemne mordowanie się chrześcijan katolików, prawosławnych, grekokatolików, protestantów przebija wszystko co muzułmanie kiedykolwiek robili: "Tłum mordujących popadł w szał bestialstwa, w którym ostatnie ofiary były rozszarpywane i ćwiartowane na kawałki (...). Ktoś, kto nie widział tego na własne oczy, nie będzie w stanie w to uwierzyć "Nie ma (...) powszechnej świadomości, że naród polski podczas II wojny światowej był ofiarą trzech ludobójstw - niemieckiego, sowieckiego (z czym na ogół obywatel polski już jest obeznany) i ukraińskiego" - pisze we wstępie do publikacji badaczka problematyki zbrodni wołyńskiej Ewa Siemaszko. Według jej szacunków, w latach 1943-1945 na Wołyniu i w Galicji Wschodniej ofiarami UPA padło ok. 130 tys. Polaków, mordowanych bestialstwo na różne sposoby niezależnie od płci i wieku."   Patrząc na to co się w tej chwili w Polsce dzieje wystarczy nowy Bandera, Hitler, Stalin a wszystko się powtórzy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteście żałosnymi pismakami. Byłam na tej manifestacji i była wzorowa i kulturalna. Słowo "rasistowskie" w tytule od razu wyznacza klimat i tor relacji. Panie odważny "am", jak pana pobiją za jedzenie kanapki z szynką, to może się pan opamięta i przestanie działać wbrew własnemu krajowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto pisał ten artykuł? Pisownia i ortografia pod wielkim znakiem zapytania. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Babia z przystanku" jest wymyślona, gwarantuję wam. W manifestacji brało udział wiele starszych osób. Dzienniku Wschodni, jesteście wstydem dla Lubelszczyzny i mediów w ogóle. ŻENADA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...